Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Ale jazda! – sprawdzian kieleckiej mobilności



Po Kielcach można podróżować na wiele sposobów – rowerem, motorem, hulajnogą, autobusem, samochodem, a nawet w pewnym zakresie pociągiem. Z okazji jubileuszowego, 20. Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, postanowiliśmy pokazać, jak wygląda to w praktyce i jakie korzyści płyną dla nas, gdy korzystamy z każdego z tych środków komunikacji.

Uczestnicy będą musieli pokonać trasę z punktu A, czyli mini dworca autobusowego na Ślichowicach na którym obecnie się znajdujemy, do punktu B, czyli kampusu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Po drodze zatrzymają się dodatkowo w czterech punktach kontrolnych.

Który środek transportu okaże się najbardziej komfortowy i najszybszy, a z którym wiążą się największe ograniczenia? Przekonajmy się o tym wspólnie.

Udział w filmie wzięli: Bogdan Wenta, prezydent Kielc (rodzaj transportu: motocykl), Agata Wojda, zastępczyni prezydenta Kielc (rower elektryczny), Barbara Damian, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach (autobus), Grzegorz Staszewski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach (samochód osobowy), Tomasz Zboch, pełnomocnik Prezydenta ds. infrastruktury rowerowej (rower) oraz Leszek Najgeburski, główny specjalista Biura ds. Inteligentnego Zarządzania Zrównoważonym Rozwojem – Smart City (pociąg oraz hulajnoga).

www.kielce.eu
www.idea.kielce.eu

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

2 thoughts on “Ale jazda! – sprawdzian kieleckiej mobilności

  1. Proponuję powtórkę sprawdzianu w rzeczywistych warunkach – godzina 17:30, 5 stopni na plusie, lodowaty deszcz, i przystanki – zrobić zakupy w sklepie (bieżące + zapasy, do tego ubrania), odebrać małe dziecko ze szkoły, dojechać do domu, żeby miało czas odrobić lekcje. Ciekawe jak wygodnie będzie na rowerku, hulajnodze i motocyklu, ile osób w autobusie będzie smarkało i charczało w powietrze, żeby to później łapać we własne płuca.
    Już tak przez rok chciałem być zrównoważony transportowo, jeździłem autobusem koło bazarów i polikliniki, żeby tabuny rozchorowanych dziadków i babć mogły sobie swobodnie pozarażać inne osoby. Już jeździłem na rowerze, dojeżdżałem do pracy zlany i spocony w gorące dni, a wyziębiony i przemoczony podczas ulewy. Fajnie jest sobie na rowerze pojeździć w weekend albo w dzień wolny od pracy, ale w rzeczywistych warunkach? Nie, dzięki.
    Droga z Barwinka na Częstochowską – samochodem 8 minut, rowerem 15, autobusem – czasami prawie godzinę, bo linie były na zasadzie zwiedzania miasta i pobliskich wsi, a nie transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!