Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

#13 Jak zamontować baterie do ebike, nowe zestawy i nowe silnikiUWAGA: PRZEDSTAWIONY NA FILMIE (ok. 1:30) SPOSÓB MONTAŻU BATERII BIDONOWEJ NIE JEST PRAWIDŁOWY. ZALECAMY SKORZYSTANIE Z ISTNIEJĄCYCH OTWORÓW W RAMIE, ZAMIAST PODWIESZANIA JEJ.

W jednym z wcześniejszych materiałów pokazaliśmy wam, jak zamontować baterię umieszczoną w torbie. Jest to bardzo proste rozwiązanie, które jednak zdecydowanie usprawniliśmy! Poznajcie naszą nową baterię i przekonajcie się, jak łatwo ją zainstalować na niemal każdym rowerze.

W filmie pokazuję jak wygodnie zamocować baterię bidonową w rowerze elektrycznym za pomocą adaptera do baterii.
PS. W tym odcinku pojawiają się sceny z montażem baterii od spodu ramy. Po kilkumiesięcznych testach nie rekomenduję tego rozwiązania i zalecam montaż od góry. Baterie montowane od dołu czasem „przerywały”.

Wspominam o nowych zestawach do konwersji rowerów Rapid ze sterownikami w case i w szynie baterii.

Prezentowane zestawy pracują na napięciu 48V.

Zapraszam na e-bikerową grupę FB: https://www.facebook.com/groups/188683444969185

Kontakt do nas: https://ebiker.pl/pl/contact.html

Sklep: https://www.ebiker.pl

Śledź nas w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/ebikerpl
https://www.instagram.com/ebikerpl/

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!