Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Dla kogo jest rower elektryczny? TREK Powerfly 5 2021E-bike – temat o tyle ciekawy, co kontrowersyjny… Czy warto kupić rower elektryczny? Po co, dla kogo?
Na te i inne Wasze pytania odpowiadamy na przykładzie najnowszego modelu elektrycznego roweru górskiego Trek Powerfly 5!

Odwiedź nas na facebooku ➡️ https://bit.ly/3iQNAIz
i na instagramie! ➡️ https://bit.ly/3gl0Gvs

Holiday by JayJen & Osheen https://soundcloud.com/jayjenmusic
https://youtube.com/osheen
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
Free Download / Stream: https://bit.ly/al-holiday
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/i-ZlZ49oZ78

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

29 thoughts on “Dla kogo jest rower elektryczny? TREK Powerfly 5 2021

  1. Jeśli nie będzie rewolucji w wielkości i pojemności baterii to rower elektryczny nadal będzie przegrywał ze zwykłym rowerem na dłuższych trasach. Bo chcąc np. zrobić sobie wycieczkę kilku, a nawet kilkunastodniową przez góry, nie weźmiemy elektryka tylko zwykły rower. Na krótsze wypady po górach taki rower – rewelacja! Sam na wiosnę planuję zakup elektryka i jak będę miał potrzebę szybko znaleźć się na Turbaczu, to takim rowerkiem myślę, że w około 45-50 minut tam podjadę, a nie jak na zwykłym w około 70-100 minut. Więcej czasu zostanie na delektowanie się przyrodą.

  2. Bzdury i propaganda. Nie przejedziesz więcej. Tzn. jednego dnia przejedziesz ale nie w ogólnym rozrachunku. Jak ktoś głównie jeździ samochodem to jest upośledzony fizycznie i roweru nie tyka. Elektryk daje tylko krótkotrwałą satysfakcję. Potem dochodzą koszty utrzymania: wymiana uszczelek, łożysk w silniku, starzejący się aku (wymiana co 4 lata).
    Jak ktoś chce jeździć rowerem to się zastanawia co go w rowerze spowalnia i … najczęściej są to badziewiaste piasty. Wystarczy zainwestować w piasty XTR/ DuraAce/ Record i rower jeździ o wiele lżej bez żadnych wodotrysków. Jak mamy jeszcze jakieś problemy to wymieniamy obręcze na lżejsze i pilnujemy ciśnienia w oponach miernikiem przed każdym wyjazdem.

  3. z tym męczeniem się nie zgadzam. na elektryku tętno 90 -100 na klasycznym mtb 140-150 . frajda z jazdy i zasięg wycieczek na ebiku napewno na plus ale ja po dwóch sezonach i 4000 km na elektryku odpuszczam ten sezon bo się spasłem

  4. Ja mam taki rowe elektryczny który sam nie jeździ ale wystarczy lekko nacisnąć na pedały i zaczyna zapierdalać, fakt że jest 5 biegów i nie mówie tu o przeżutkach na pierwszym wspomaga do 15km/h a na piątym kreci do 56km/h, jak masz rower z mocą 250W to faktycznie masz jakiś względny wysiłek ale jak rower ma wiecej to nie ma żadnego wysiłku, no chyba że prąd się skończy i trzeba wracać jak każdy inny rowerzysta PEDAŁUJĄC.

  5. Rower elektryczny sam nie jeździ??? Pierwsze słyszę….Widziałem nawet rowery co nie tylko same jeździły,ale osprzęt do jazdy siłą mięśni trzeba było samemu sobie zamontować.Z tego co wiem,nie ma przeciwwskazań,żeby rower sam na prąd nie jeździł.Silnik chyba powinien mieć 250W i nie powinien sam ruszać z miejsca.W sensie,że choćby 1km/h trzeba mu nadać siłą mięśni,choć widziałem nawet w polskich marketach rowery co tylko manetkę się odkręcało i jechał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!