Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Jak dbać o baterię w rowerze elektrycznym? Który akumulator wybrać?

Jakie są rodzaje baterii do e-bike? Jak dobrać baterię do roweru elektrycznego i w jakich warunkach przechowywać takie baterie aby służyły nam jak najdłużej? Podstawowym czynnikiem podczas wyboru akumulatora jest miejsce i sposób montażu. Mogą być one montowane m. in. w miejscu bagażnika, w tylnej części ramy tzw. Silverfish jak i Down Tube czyli w miejscu bidonu.

Na co zwrócić uwagę przy doborze takiej baterii? Moc, napięcie oraz pojemność to podstawowe parametry, które pomogą w wyborze właściwego egzemplarza. Po określeniu tych parametrów zajrzyj do nas na stronę:

✅ Dobierz baterię do swojego roweru elektrycznego
https://greencell.global/pl/595-baterie-do-e-bike
https://swiatbaterii.pl/948-baterie-do-rowerow-elektrycznych-ebike

🔋 https://www.instagram.com/greencellpl
🔋 https://www.facebook.com/GreenCellFreshEnergy
🔋 https://www.linkedin.com/company/green-cell/
🔋 https://twitter.com/greencellglobal

#ebike #journey #bike

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

5 thoughts on “Jak dbać o baterię w rowerze elektrycznym? Który akumulator wybrać?

  1. Za krótki ten film. Liczyłem na informacje o sposobie ładowania. nie wiem czy powinno się ładować baterię do pełna, czy raczej nie ładować baterii do pełna. Przykładowo, mam telefon samsung galaxy note 8 i producent zalecał ładowanie do pełna nawet przy minimalnym rozładowaniu. Więc ładowałem mój telefon nawet trzy razy dziennie. Tym sposobem po 4 latach i w miarę możliwości bez całkowitego opróżniania baterii stwierdzam, że jej sprawność obniżyła się do 60-70%. Ale to po ponad 4 latach! Tymczasem na filmikach o e-bikach, zalecają ładowanie baterii często do 80% pojemności. To jak z tym ładowaniem powinno być? Lepiej częściej doładowywać do pełna, czy doładowywać ale nie do pełna, czy mocno rozładowywać i od razu ładować? A drugie moje pytanie (wiąże się z pierwszym): Czy można np: podłączyć baterię do ładowarki na noc? Czy po naładowaniu do pełna może nadal być podłączona do waszej ładowarki przez następnych kilka godzin? Pytanie dotyczy waszych produktów, baterii i ładowarek.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!