Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

77. Spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej (Marcin Popkiewicz)Zapraszamy na 77. spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej. Temat spotkania to „Potrzebujemy transformacji energetycznej – i nie tylko”.

Tym razem spotykamy się z Marcinem Popkiewiczem – autorem bestsellerów poświęconych polityce klimatycznej oraz transformacji energetycznej.

Nasz gość jest założycielem i redaktorem portali naukaoklimacie.pl i ziemianarozdrozu.pl. Pełni rolę przewodniczącego Komitetu Monitorującego projektów z zakresu Europejskiego Zielonego Ładu w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Został laureatem głównej nagrody „Dziennikarze dla klimatu 2015”, „Economicus 2016” za najlepszą książkę szerzącą wiedzę ekonomiczną oraz „Promotor Energetyki Odnawialnej 2016”. Wraz z zespołem redakcji „Nauka o klimacie” otrzymał przyznawaną przez MNiSW oraz PAP nagrodę „Popularyzator Nauki 2017”. „Lider edukacji o zrównoważonym rozwoju” magazynu Forbes w 2022 r.

Spotkaniu będzie towarzyszyć promocja najnowszej książki gościa: „Zrozumieć transformację energetyczną” (Wydawnictwo Sonia Draga Post factum 2022).

Rozmowę z gościem prowadzą prof. dr hab. Piotr Skubała (Wydział Nauk Przyrodniczych UŚ) oraz dr Ryszard Kulik (Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot).

Organizatorami spotkania są: Klub Myśli Ekologicznej, Metropolia GZM oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

3 thoughts on “77. Spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej (Marcin Popkiewicz)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!