Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Amunicja, broń oraz taktyczne rowery elektryczne, czyli Works 11 na MSPO 2022Firma Works 11 zaprezentowała podczas XXX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego szereg nowości, w tym taktyczne rowery elektryczne firmy Stalker Tactical & Defense. Rowery te wykorzystywane są m.in. przez francuskie wojska specjalne.
Works 11 będzie dystrybutorem firmy Stalker Tactical & Defense na rynku polskim i zajmie się również obsługa posprzedażową (w tym serwisem).
W ofercie Works 11 znajdują się także pistolety słoweńskiego producenta – Arex Defense oraz amunicja firmy Winchester Ammunition.
#w11 #works11 #gun #bron #mspo

===============================================================
Polskie drony dla ukraińskich komandosów – ZBIÓRKA
https://defence24.pl/polityka-obronna/polskie-drony-do-obrony-ukrainy-zbiorka
==============================================================

🔹Sklep.Defence24: https://sklep.defence24.pl/

➡️ Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/DF24pl

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: www.defence24.pl
🔹 Facebook: https://www.facebook.com/Defence24
🔸 Twitter: https://twitter.com/Defence24pl
🔹 LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/defence24pl

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

4 thoughts on “Amunicja, broń oraz taktyczne rowery elektryczne, czyli Works 11 na MSPO 2022

  1. Chętnie bym obejrzała do końca i dowiedziała się o tych wszystkich nowościach ale zamiast literek do czytania proszę o lektora. Myślę, że większość słucha robiąc inne rzeczy a nie siedzi i gapi się w ekranik i czyta szybko uciekajace literki.

  2. 36 kg + 90 kg żołnieża + 20-30 kg wyekwipowania życzę powodzenia w momencie kiedy wyczerpie się akumulator. Kurwa wymyślili… Od razu mi się przypomnieli francuzi w ww2 zapierdalający na rowerach…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!