Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

CZY ELEKTRYCZNE… Semeniuk: Mamy dziś trend wyjścia z auta na rower lub hulajnogęCZY ELEKTRYCZNE HULAJNOGI TO PROBLEM? Maciej Wolny rozmawia z Olgą Semeniuk, radną m.st. Warszawy, PiS i Włodzimierzem Zientarskim, prezesem stowarzyszenia KIEROWCA.PL.

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

8 thoughts on “CZY ELEKTRYCZNE… Semeniuk: Mamy dziś trend wyjścia z auta na rower lub hulajnogę

  1. Przede wszystkim to nie PROBLEM, tylko SZANSA na odkorkowanie miasta. Hulajnogi to nie tylko wypożyczalnie, ale coraz częściej urządzenia użytkowane prywatnie, np. przy dojazdach do pracy, zastępujące samochód. Państwo w studiu zdaje się tego w ogóle nie dostrzegają, sprowadzając temat do okazjonalnej rekreacji wypożyczanych zabawek. Przerażające, że radna tego nie rozumie, określając tę perspektywiczną alternatywę dla samochodu "jakąś głupią hulajnogą". A panu Zientarskiemu lamentującemu nad wypadkowością, proponuję, żeby dał sobie spokój z branżą motoryzacyjną, która codziennie zbiera śmiertelne żniwo na drogach.

  2. Urzędnicy narzekają na korki na ulicach i smog, sami nic nie robią. Dostają rozwiązanie,przynajmniej częściowe, problemu w postaci hulajnóg i co? Zamiast podziękować za innowacyjność to są wrogo nastawieni. Pewnie dlatego że nie można więcej podnosić opłat z parkometrów czy cen biletów ZTM. Widać co liczy się dla radnych, nie ułatwianie obywatelom życia a ich dojenie przy każdej okazji.
    Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one; widzę że i redaktorowi udzieliła się atmosfera głupoty i zaczął temat rolek to może i biegaczy do tego podłączmy czy nordic walking przecież tu też mogą powstać grożne wypadki zwłaszcza jak kijek się złamie.
    13:35 jedyny głos rozsądku w tej dyskusji, "nie wiem chce znaleźć mądrzejszych ludzi ode mnie"

  3. Proszę więcej regulacji , więcej ograniczeń , więcej przepisów nawet dla pieszych ( prędkości max 2km/h) dla biegaczy (prędkości max 5km/h) , postój na chodniku max 15 minut. Ludzie wystarczy używać logiki !!!!

  4. Problemem nie są hulajnogi elektryczne tylko głupota ludzi. Można uregulować prawo i nakazać jeżdżenia el. hulajnogami po ścieżkach rowerowych, w kasku, z ograniczeniem prędkości i jeszcze inne. Ale czy to zmieni polską mentalność, zamiłowanie do brawury i łamania przepisów na chodnikach, ulicach czy drogach? A może by postawić na edukację dzieci i podwyższenie mandatów za każde wykroczenie? No ale jaki rząd pozwoli sobie na podwyższenie mandatów i utratę głosów w wyborach?

  5. Z tej niby sondy wynikałoby że przeciwni hulajnogom są osoby starsze które boją się o swoje zdrowie. Starszy człowiek nie uskoczy w bok gdy ktoś na hulajnodze się zagapi.Akcja informacyjna o uczestnikach ruchu w postaci odpowiednich naklejek na hulajnogach też by nie zaszkodziła odpowiednie kolorowe opaski na rękę dla młodych ludzi rozdawane przez firmy wyprzedzające też by były ok. Rozwiązań nie rekreacyjnych może być wiele.

  6. Problem leży po stronie urzędników za brak infrastruktury i użytkowników tych bezmyślnych. Hulajnoga to tylko narzędzie. Najsilniejszą rzeczą jest zakaz ruchu samochodowego bo tylu pijanych kierowców a za pomocą noża kuchennego tyle przestępstw jest popełnianych to ludziom noże pozabierac.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!