Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Dostępność samochodów Toyoty w Polsce | Toyota Insider NewsDostępność aut w Toyocie zależy od wersji wyposażenia i modelu. W wypadku dysponowania samochodem w centralnym magazynie w Mszczonowie, odbiór auta to maksymalnie 21 dni. W przypadku oczekiwania na dostawę nowej produkcji z fabryki, wydłuży się on maksymalnie do kilku miesięcy. Toyota gwarantuje obecnie cenę oraz maksymalny czas dostawy swoich aut.


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Facebook:
https://www.facebook.com/ToyotaPolska

Instagram:
https://www.instagram.com/toyota.polska/
https://www.instagram.com/robert.mula

LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/toyo

WWW:
https://www.toyota.pl/

#ToyotaPolska #ToyotaInsiderNews DostępnośćSamochodów

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

6 thoughts on “Dostępność samochodów Toyoty w Polsce | Toyota Insider News

  1. Guzik prawda, wczoraj rozmawialem z przedstawicielem Toyoty z Czechowic, Hiluxow nie ma bo fabryka w RPA sie zepsula czy tam zalala, a na zwyklego Yarisa terminy na kwiecien 2023. Maja jedynie Aygo, CHR i uzywki. Mi to akurat obojetne bo planuje sie zdecydowac na auto dopiero za pol roku – rok ale jak po tym czasie bede musial czekac kolejny rok no to nie kupie Toyoty

  2. Chyba trochę oszukujecie klientów. 19 czerwca zamówiłem do dzisiaj jeszcze nie odebrałem .Gdybym wiedział o faktycznym czasie realizacji zamówienia 6 miesięcy to już bym dawno kupił mazdę bo była dostępna od ręki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!