Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

ELEKTRYCZNE HULAJNOGI. JAK ZMIENIĆ PRZEPISY? Zientarski: Hulajnoga nie ma prawa być dwuosobowa!ELEKTRYCZNE HULAJNOGI. JAK ZMIENIĆ PRZEPISY? Maciej Wolny rozmawia z Olgą Semeniuk, radną m.st. Warszawy, PiS i Włodzimierzem Zientarskim, prezesem stowarzyszenia KIEROWCA.PL.

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

13 thoughts on “ELEKTRYCZNE HULAJNOGI. JAK ZMIENIĆ PRZEPISY? Zientarski: Hulajnoga nie ma prawa być dwuosobowa!

 1. No cóż, obecnie w Niemczech obowiązuje:
  -tablica rejestracyjna (rejestracja)
  -ubezpieczenie
  -prędkość do 20km/h
  Na stronie the-urban.com można zobaczyć jak wyglądają certyfikowane zgodne z nowym prawem hulajnogi z miejscem na tablicę rejestracyjną na tylnym błotniku 🙂

 2. Jak chce się wprowadzić cokolwiek negatywnego dla obywateli to zawsze zasłania się to tym magicznym "bezpieczeństwem". Na lotnisku mogą ci zajrzeć w odbyt bo bezpieczeństwo, na stadion nie możesz wnieść swojego picia bo bezpieczeństwo. To słowo ucina każdą dyskusję, bo jak nie popierasz tego by było bezpiecznie to chyba jakiś wariat jesteś.
  I wyszło szydło z worka; kary finansowe. Cały czas chodzi tylko o kasę a nie o stworzenie przyjaznej przestrzeni do poruszania się ludzi.

 3. Proszę więcej regulacji , więcej ograniczeń , więcej przepisów nawet dla pieszych ( prędkości max 2km/h) dla biegaczy (prędkości max 5km/h) , postój na chodniku max 15 minut. Ludzie wystarczy używać logiki !!!!

 4. Problemy zastępcze, a kraj okradany i poniżany przez dekady.

  Zalecenia Komisji Europejskiej, są traktowane w Polsce jako forma źródeł prawnych, więc ta Pani Radna Z Samorządu co z doświadczenia tylko mandaty potrafi wymyśleć, niech tak nie suszy klawiatury, bo od niej hvj (za przeproszeniem) zależy.

  A gdyby nawet zależało, to te tłuki nie potrafią żadnego prawa stworzyć, nawet dotyczącego hulajnogi.

  Państwo teoretyczne i tacy też nasi politycy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!