Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Honda Jazz III – Mały na zewnątrz, duży w środku? | Test OTOMOTO TVTestujemy samochód nie tylko dla melomanów😃Najbardziej muzyczne auto na rynku – Honda Jazz III, czyli japończyk który jest mały z zewnątrz i duży w środku. Czy prawdziwe są opinie o jego niezawodności? Ile walizek pomieści bagażnik tego modelu? Zapraszamy!

W odcinku Honda Jazz III, rocznik 2010 z silnikiem benzynowym o pojemności 1.2 litra i mocy 90 KM.

00:00 Wstęp
00:32 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:25 Wnętrze i wyposażenie
05:57 Bagażnik
06:43 Wrażenia z jazdy
07:20 Przyspieszenie i test elastyczności
08:08 Bezpieczeństwo
08:15 Test wygłuszenia wnętrza
08:34 Test spalania
08:46 Ceny
09:09 Gama modeli i silników
11:40 Awaryjność
12:29 Koszty serwisowania
12:38 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Hondę Jazz III na OTOMOTO: https://bit.ly/otomoto_honda_jazz_III

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/40_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/40_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#hondajazz #test #otomoto

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

24 thoughts on “Honda Jazz III – Mały na zewnątrz, duży w środku? | Test OTOMOTO TV

  1. Honda jazz, pod nazwą fit występowała na rynku amerykańskim (szczególnie południowoamer.) i sporadycznie azjatyckim- gdzie w zależności od kraju było różne wyposażenie, czasem mniej niż najniższe nasze standardy np.bez poduszek, abs, o klimatyzacji nie wspomnę, i różniła się czasem wyglądem, oraz jakością plastiku i innych elementów. Nie wiem czy na innych kontynentach występowała też pod tą nazwą.

  2. Typowy samochód dla grzyba, w 2016 kupiłem pięcioletnią i do dziś tylko paliwo, serwis i przegląd. No jeszcze opony bo jeżdżę 25 tys rocznie. Spalanie jak w bajce.

  3. Posiadam ten samochodzik od 5 lat i przyznaję że jest meeega praktyczny. Z tymi silnikami to przesada. Są dwa do wyboru i dobrze. Przynajmniej nie dostajesz rozstroju nerwowego gdy szukasz egzemplarza do kupna. W samochodach np audi albo bmw zawsze trzeba sprawdzać "a ten to ma słabe to silnik", "ten jest cały wadliwy". Tutaj są dwa dobre i już. Polecam 1.4 bo czuć różnicę w mocy. Dodam na koniec, że Jazz kocha obroty niczym Kawasaki Ninja.

  4. Zastanawiam się nad tym wozem. Mam starszą generację z 2007 i padła skrzynia, czy w następcy wyeliminowali tą wadę? Jakie ma inne bolączki? Myślę nad rocznikiem 2009 – 2010.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!