Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

JOBOBIKE EXPO | HENRY – męski e-bike – Zacznij dojeżdżać do pracy komfortowo!💫 Jesteśmy na Bike Expo na Stadionie PGE Narodowym z naszym rowerem Jobobike Henry. Jest to miejski e-bike dla mężczyzn! Szczegóły dotyczące naszego Jobobike Henry zostały zaprezentowane na naszym Jobobike Expo.
Henry został zaprojektowany z myślą o mężczyznach ceniących minimalistyczne formy i elegancki design. Henry został zbudowany na męskiej ramie o prostym profilu rur, którą dopełnia prosty widelec, nadający rowerowi świetny wygląd. 🚲🚲
🌟Jedną z największych zalet Henrego jest bateria całkowicie zintegrowana z ramą oraz silnik centralny. Takie rozwiązanie znajdziesz jedynie w modelach o najbardziej minimalistycznym wyglądzie.

🔗Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej:
https://jobobike.pl/YouTube
❣️Śledź nas, by być na bierząco.
Facebook: https://www.facebook.com/Jobobikepoland
Instagram: https://www.instagram.com/jobobike_poland/
Twitter: https://twitter.com/Jobobikes
📧Jak się z nami skontaktować?
Add.:JOBO Europe Sp. z o. o. Gromadzka 5 05-806 Sokołów ,Poland
Tel.:+48 459 389 707
E-mail:service@jobobike.pl
Współpraca E-Mail: collabs@jobobike.pl

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!