Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Konfigurator Volvo – krok po kroku | Autogala VolvoKonfigurator Volvo – krok po kroku wyjaśniamy, jak z niego korzystać na przykładzie Volvo XC40, które jest dostępne od ręki w naszym salonie.

Z tego filmu dowiesz się, jak łatwo można skonfigurować samochód skrojony na miarę naszych potrzeb i co zrobić, żeby nasi handlowcy mogli przygotować jak najlepszą ofertę zakupową wybranego samochodu.

Prezentowane Volvo XC40 B4 AWD jest dostępne od ręki w naszym salonie. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci zakupu tego samochodu zachęcamy do kontaktu z Krzysztofem Lojtem, który przygotował ten film.

Tel: +48 609 166 668
E-mail: k.lojt@autogala.dealervolvo.pl

Więcej o wszystkich modelach Volvo, akcesoriach i ofercie serwisowej możesz się dowiedzieć z naszej strony internetowej: https://autogala.volvocars-partner.pl/
Sprawdzisz tam najnowsze oferty, zrobisz konfigurację wybranego modelu, znajdziesz informacje o naszej firmie.

Możesz nas także odwiedzić na Facebooku i Instagramie – jesteśmy tam bardzo aktywni, codziennie nowe, interesujące treści i piękne zdjęcia.

A co tydzień na naszym kanale nowy film z porównaniami, testami i poradami. Nie przegap!

#volvoxc40 #konfigurator #autogala #xc40

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

One thought on “Konfigurator Volvo – krok po kroku | Autogala Volvo

Dodaj komentarz

Zadzwoń!