Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Nie zagub dziecka w sieci – webinarWiesz jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w sieci? Zapraszam na webinar, podczas którego wspólnie z psycholog Anną Borkowską z Akademii NASK odpowiemy na to i inne Wasze pytania.

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

29 thoughts on “Nie zagub dziecka w sieci – webinar

 1. Panie Tomku
  Mam pomysł może kolejny taki wywiad z reżyserem życia ? Albo może jeszcze z kimś kto znałby się na odpowiednim korzystaniu z programów/narzędzi które mogą pomóc ochronić dzieci/młodzież w internecie. Może ktoś ze strony niebezpiecznik ?

 2. Jestem słysząca, nie znam PJM, ale najbardziej podobało mi się, jak pani tłumacz migowa tłumaczyła ten film na język migowy. Proszę o więcej takich filmów.
  A co do samej treści to problem sam się nie rozwiąże. Musimy zacząć działać.

 3. Promotorzy bezstresowego wychowania. Jak wychowujecie swoje dziecko bezstresowo to potem się nie zdziwcie, że wasze dziecko wyrosło na pierdołe bez charakteru.

 4. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że pozostawienie z dostępem do internetu dziecka bez opieki, jest jak pozostawienie go po środku dużego miasta.
  20:10 Odgaduję rebus: SEXFACETING 😉

 5. Panie Nauka , bardzo lubie Pana programy bo są do rzeczy i na rzeczy . Ale nie podoba mi się , jak Pan Nauka wchodzi w zdanie osoby mówiącej . Jest to nie grzeczne lub nie przyzwoite , grzecznie mówiąc

 6. Bardzo mądry pomysł z tą cyber – przemocą . Chcę zwrócić uwage , że Facebook i You Tube są organami które szerzą przemoc . Ostatnio było dość głośno że Polacy to mordercy Żydów .Gdy polskie społeczeństwo zaczeło się bronić , te dwa portale społecznościowe usuwają wpisy i komentarze . Dlatego się pytam , gdzie jest Ministerstwo Polskie , do zareagowania gdy społeczenstwo żydowskie szerzy mowe nienawiści ? Bo z tego wygląda , że polski rząd broni i chroni oszustów izraelskich . A tak być nie może . Proszę o odpowiedz . Dziękuje

 7. moim zdaniem to wymyślanie a przynajmniej wyolbrzymianie zjawiska ktore jest mało szkodliwe. Co z tego ze ktos komus napisze hejty, ktos niby bedzie plakac z tego powodu? (Pomijam bardzo chamskie rzeczy jak nagrywaniebkogos w kiblu i publikacja tego) Ogladanie złych rzeczy? Obejrzy i wyłączy, nic sie nie stanie, przynajmniej mi sie nie stało. Bedzie sie jakas 10-latka na randki przez neta umawiac? No chyba raczej nie. Proponuje coś bardziej pożytecznego, np. bezpieczeństwo dziecka w kuchni – jak poprawnie korzystać z noży czy piekarnika
  Albo w ruchu miejskim – jak przechodzić przez pasy. Tam jest potencjalne zagrożenie, tam jest życie, a nie krzywdzenie na odległość

  Like za to ze ona wie co mówi a nie tylko ze net zły i koniec

Dodaj komentarz

Zadzwoń!