Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Przemysł 4.0 – spotkanie informacyjnePolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do obejrzenia transmisji ze spotkania informacyjnego dotyczące możliwości otrzymania grantu w pilotażowym programie Przemysł 4.0., które odbyło się w dniu 22.04.2021 r.

Spotkanie skierowano do potencjalnych odbiorców pilotażu, tj. małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność produkcyjną na terytorium Polski oraz posiadają plan wdrożenia zmian w przedsiębiorstwie w zakresie cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji.

Uwaga!

Uległ zmianie termin składania wniosków i budżet pilotażu – więcej na ten temat w artykule: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/70304:pilotaz-przemysl-4-0-wiekszy-budzet-i-wiecej-czasu-na-przygotowanie-wnioskow oraz na stronie pilotażu: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/przemysl-4-0

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!