Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

42 thoughts on “Xiaomi lepsze w cenzurę? Tech Week – ładowarka Sjömärke Ikea, Microsoft, Samsung S22 Ultra

 1. Bo tylko Chińczycy uskuteczniają cenzurę. Facebook i YouTube tego nie robią 😁. Różnica jest taka, że Chińczycy podają dokładnie, czego Ci nie wyszukają, a u Amerykanów nic nie wiadomo. Wyłączą Ci kanał i tyle.

 2. No nie wiem, ja tam z mojego surface go 2 jestem zadowolony. Bo właśnie zależało mi na tablecie z rysikiem i windowsem. Choć miałem wcześniej tablet graficzny, to posiadanie wszystkiego w jednym małym opakowaniu do podstawowych zadań jest spoko. Gdy go3 z tym lepszym prockiem pojawi się na jakiejś promocji. Na pewno się przesiądę. Kawal porządnego sprzętu.

 3. Z tą muzyką to wszystko jedno, Sponsorblock i tak wycina wszystkie niepotrzebne wstawki oraz żebranie o subskrybcje. Z tego filmu wyciął np. 55 sekund, tak więc luz. Pozdrawiam serdecznie.

 4. Panie Klawiaturze ( nie wiem czy dobrze odmieniłem z góry za to przepraszam) Kiedy crash test z 4 metrów Iphona 13 i S21? Tylko żeby spadały w duecie. Pozdrawiam właśnie kupiłem wymarzony telefon z przed 4 lat czyli rozjebany iphone X 🙂

 5. Porada / prośba z innej beczki : kiedyś oceniałeś słuchawki i inne produkty z pewnego dyskontu hiszpańskiego. Ale szkoda że nie otworzyłeś kilku i nie sprawdziłeś jakiej firmy są podzespoły. Konkretnie bateria. Już 3 urządzenia lądują się poniżej 80 procent. Mam 3 takie urządzenia kupowane w promocji , nawet za 50 procent. Najdroższy 20 W kosztował 100 złotych.

 6. Kuba… nie możesz zmienić kawałka na zakończenie… to byłoby gorsze niż koniec z dowcipami Karola Strasburgera w Familiadzie… Sodomia i Gomoria , nie rób nam tego! 😉

 7. Ja lubie koncept tableto-laptopów. Wydaje mi się, że jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które interesują się hobbistycznie tworzeniem grafik, a przy okazji chcą mieć też podręcznego laptopa. Sama wolałabym mieć jeden taki "porządny" sprzęt, niż kupić osobno średniej jakości tablet i laptop za te same pieniądze.

 8. 5:09 nowomowa.
  Kiedyś nazywali pewną orientację częścią rowerową. Oczywiście to było obraźliwe, więc zmieniono na homo. Ale z czasem i to zaczęło się źle kojarzyć. Po pewnym czasie określenie niebinarny też zacznie się kojarzyć źle i będzie apel o zmianę.
  Prawda jest taka, że kiedy jakieś zjawisko budzi skrajne emocje, to bez względu na szukanie nowych pojęć wylądujemy za jakiś czas z takim samym dylematem pojęciowym.

 9. Nie chodzi tylko o port a o samą standaryzację. Co mi po tym że samsung ma takie same wejście co OnePlus czy iPhone skoro i tak kazde urządzenie by lądowało się wydajnie musi być zasilane ładowarką wspierająca dany standard. Zresztą kto potem zapłaci za szkody kiedy zwykły kowalski ładowarką do laptopa thunderbolt będzie chciał podładować swój telefon…

  Co do Surface… Surface Go 3 z i3 nie jest wcale wydajniejszy od Go 2 z M2… To jest praktycznie ten sam wydajnościowo procesor. Surface Laptop Studio jest dobrym rozwiązaniem by np. Adobe Ilustrator działał stabilnie… Przy zwykłym surface go to jest praktycznie nie możliwe.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!