Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Z pasji do drewna i średniowiecza – Warsztat snycerzaJak połączyć pasję do drewna i niesamowite umiejętności manualne? To proste – zostać snycerzem. Dziś chcemy zaprezentować Wam postać Roberta Wenty, człowieka który swoje zamiłowanie do sztuki i historii wykorzystał by stworzyć warsztat, w którym odtwarza ornamenty, figury czy meble sprzed wielu lat. Snycerstwo było elitarnym fachem, aktualnie nieco zapomnianym. Więcej ciekawostek i historii o tej niesamowitej pasji opowiada sam Robert, sprawdźcie!

Gdzie znaleźć Roberta:
https://www.facebook.com/rzezbarobert/
https://www.instagram.com/robertfrankwenta/

Gdzie znaleźć Niszę:
https://magazyn-nisza.pl/
https://www.instagram.com/magazyn.nisza/
https://www.facebook.com/magazyn.nisza/

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

6 thoughts on “Z pasji do drewna i średniowiecza – Warsztat snycerza

  1. Pozdrawiam.Pracuję w Holandii.Pewien dział w Firmie,w której pracuję zajmuje się produkcją elementór z drewna do zabytkowych samolotów.Produkują dla Red Bulla samoloty.Sam zaprojektowałem produkt z drewna do przemysłu motocyklowego.Tak trzymaj!!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!