Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

#1 Rower elektryczny / e-bike. Podstawy.Jeżeli masz więcej pytań to zapisz się do naszej grupy na FB:
https://www.facebook.com/groups/188683444969185

Zapraszam do mojego sklepu: http://www.ebiker.pl

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z rowerami elektrycznymi – tak zwanymi e-bike’ami – to dobrze trafiłeś! Dowiedz się, jak prowadzić taki rower, jakie prędkości on osiąga, jaki ma zasięg i jakie są koszty z nim związane.

Kontakt: konrad@ebiker.pl

Śledź nas w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/ebikerpl
https://www.instagram.com/ebikerpl/

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

34 thoughts on “#1 Rower elektryczny / e-bike. Podstawy.

 1. Mam pytanie, mieszkając w terenie górzystym i chcąc zacząć przygode z ebikiem jest sens kupować rower 250W czy odrazu kupić dużo silniejszy rower i go zarejestrować? Chodzi mi o to czy silnik 250W ma szanse wogóle wspomuc przy bardziej stromych podjazdach? Pozdrawiam

 2. Mam pytanie do autora. Nie oceniam, nie krytykuję. Czy ten pojazd jest wyposażony lub odpowienio zmodyfikowany aby skutecznie zahamować z prędkości 70 km/h w sytuacji zagrożenia kolizją? Jechałem raz z góry klasycznym rowerem z prędkością 56 km/h i było to bardzo szybko, a bezpieczne zatrzymanie awaryjne praktycznie niemożliwe. Pozdrawiam.

 3. LWG
  Witam, podobnie mam. Zakończyłem moja przygodę z motocyklami ze względu na rodzine, nie mam już czasu jeździć i gryzło mnie sumienie ze zamiast z rodzinką na rowery to ja na motocyklu sam. Ale w przyszłości mam zamiar wrócić do moto 😀 chce kupić rowery myślałem o kross trans 5.0 dla siebie i Żony ale elektryczny był by lepszy tak mi się wydaje. Co się bardziej opłaca kupić gotowy ebike czy przerabiać?

 4. Wg definicji art 2 PoRD to nie jest to ani rower ani motorower. Więc w praktyce jak trafisz na kumatego Polycjanta to powinien zrobić z tym porządek poprzez rozliczanie jak za brak prawa jazdy kat. A. W mojej ocenie, a mogę się mylić, mało prawdopodobne jest, rozpędzić się do 70 km/h jeśli moc silnika powinna spaść do zera przy 25 km/h. Zgodnie z definicją PoRD to nie "przypomina on motocykla", a nim jest. Więc chęć przygotowania materiału na plus, ale merytorycznie na minus, takie naciągane półprawdy.

  art 2 PoRD: pkt 46 i 47

  46) motorower – pojazd dwu- lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o
  pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o
  mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do
  45 km/h;
  47) rower – pojazd o szerokości nieprzekraczającej 0,9 m poruszany siłą mięśni
  osoby jadącej tym pojazdem; rower może być wyposażony w uruchamiany
  naciskiem na pedały pomocniczy napęd elektryczny zasilany prądem o napięciu
  nie wyższym niż 48 V o znamionowej mocy ciągłej nie większej niż 250 W,
  którego moc wyjściowa zmniejsza się stopniowo i spada do zera po
  przekroczeniu prędkości 25 km/h.

 5. Jest tutaj dużo ludzi, dużo ogląda, proszę sprostować informację o chodnikach i przejściach dla pieszych bo, no po prostu nie godzi się szczególnie w świetle ostatnich statystyk policji, rowerzyści to druga grupa powodująca wypadki znacznie przed motocyklistami, edukujmy.

 6. 3:26
  Ej lubie Cię i wgl ekstra vlog stworzyłeś. Mam nadzieje, że mówiąc o przejściach dla pieszych, masz na myśli to, że schodzisz z roweru i wtedy przechodzisz😀 W innym wypadku jest to zwykłe wtargnięcie na jezdnie👎

 7. hej powiem ci ze kupilem giant fastroad e bike po ośmiu miesiacach sie popsuł i go odeslalem, nie polecam. i doszlem do wniosku ze zbuduje se sam rower i przerobilem mojego scott silence 20 powiem ci ze caly dzien pracy troche przeróbek bo nie wszystko pasowalo ale powiem ci ze zasuwa to lepiej jak fabryczny rower. teraz zamierzam zbudowac rower od pustej ramy no zobaczymy jak to bedzie chodzic pozdrowionka z uk😉

 8. Jestem osobą niepełnosprawną mam marzenie by pojechać z moimi córeczkami (9 i 4 lata) i żoną na rowerową wycieczkę niestety jedynie jest to możliwe na rowerze elektrycznymi, gdyż mój stan zdrowia pogorszył się. Jaka jest cena takiego roweru?

 9. Ok rower fajny , hobby fajne ale to jak ty i inni rowerzyści jeżdżą to jest nic innego jak piractwo drogowe.Po prostu.
  Dlaczego ludzie muszą robić prawo jazdy kategori A,B,C,T ……, a rowerzyści nie .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!