Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

14 spotkanie TOB : Tabor kolejowy – potrzeby i możliwości, 24 lutego 2021, (cześć 1/2)24 lutego 2021 – Dzięki współfinansowaniu z funduszy unijnych (w szczególności Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko), tabor kolejowy w Polsce całkowicie zmienił swoje oblicze. Działania przewoźników i organizatorów transportu kolejowego koncentrują się na poprawie bezpieczeństwa i ochrony, zwiększeniu wydajności usług, obniżeniu kosztów konserwacji i poprawie komfortu pasażerów. Sprzyja temu postęp technologiczny, w którym prześcigają się producenci. Na inwestycje w transport kolejowy, w tym w tabor, będą dostępne miliardy złotych, zwłaszcza ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Bardzo duże środki na inwestycje w tabor kolejowy będą też dostępne w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Dodatkowo zaprezentowano możliwości wykorzystania Zintegrowanego Modelu Ruchu w planowaniu rozwoju transportu kolejowego.
Więcej na stronie www.cupt.gov.pl

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!