Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Zintegrowane węzły przesiadkowe w gminie Pobiedziska

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

One thought on “Zintegrowane węzły przesiadkowe w gminie Pobiedziska

  1. Dlaczego przy okazji zamknięto dla ruchu samochodowego drogę za przejazdem w Biskupicach w kierunku Jerzykowa? Kto umieścił tam zbędną drogę rowerową?To przez drogę rowerową zamknięto ruch dla pojazdów samochodowych!!! Proszę policzyć ilu rowerzystów dziennie korzysta z tej drogi i ilu kierowców stoi w korku na jedynym wyjeździe koło baru Golonkowo. Proszę zrobić badanie ruchu,a ilu kierowców nie wytrzymuje nerwowo i skraca sobie nielegalnie drogę przez stację paliw. Nie widzą Państwo jako Włodarze Gminy tego paradoksu??? Proszę nie pisać, że to droga powiatowa, proszę pokazać co Państwo robią by przywrócić tam normalność. Autobusy to finansowa klapa, drogie w eksploatacji, często widzę jak jadą puste bo rzadko kursują i nie obejmują trasą wielu wsi. Jako używane praktycznie nie do sprzedania. O wiele korzystniej i taniej z większą ilością pojazdów i kursów mógłby działać tabor złożony z nowoczesnych busów. I bus łatwiej kiedyś sprzedać prywatnemu przewoźnikowi.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!