Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

eSkładakiem po górach | Fiido D2S | Trasy MogielickiePomijając fakt że ten rower jest śmiesznie tani, to może być jeszcze tańszy.

Korzystając z linku:
https://bit.ly/3c2XyV2
i kodu rabatowego: UniShare25
możecie urwać jeszcze 25$
Dostawa do Polski jest za free i trwa kilka dni (w moim przypadku mniej niż 5)

Niestety nikt mi nie płaci za takie rzeczy, a szkoda bo mam wrażenie, że zrobiłem całkiem wartościowy materiał (ale za to Wy macie całkiem spoko kod rabatowy – stówa zostaje w kieszeni).

Moja praca polega na jeżdżeniu na rowerach, szukaniu w nich wad i ich naprawianiu, więc możecie być spokojni, starałem się być obiektywny. A w kolejnym materiale o tym rowerze postaram się go trochę poprawić.

Zapraszam do subskrypcji, bo szkoda byłoby ominąć zapis z modyfikacji tego sprzętu (tarcze XT, Ultegra ss, Przyzwoity zjazdowy damper, agresywna opona itp.), racja?

Nie jest to klasyczna recenzja, bo się na tak owych nie znam, ale z pewnością warto obejrzeć ten materiał przed zakupem. Sceptykom elektryków też polecam lekturę.

I dla niecierpliwych: TAK! Odpowiedź brzmi TAK. Składakiem da się jeździć po górach, w szczególności tym modelem, jest to całkiem dobra zabawa.

0:00 Wstęp
1:02 Przygotowanie do jazdy
1:55 Kompaktowość
2:43 Prosta i tania technologia
3:05 Dojazd od Tras Mogielickich
4:18 Co z tą manetką gazu?!
5:20 Trasy Mogielickie
5:49 WOLK
6:47 Pierwsze wrażenia
8:15 Widok na Tatry
8:29 Moje zdanie o takich skłądakach
9:08 Składak elektryczny vs rower elektryczny
11:28 Po co to „e”?
12:50 O aspektach technicznych…
13:41 Atrapa dampera?
15:15 …ciąg dalszy o technice
17:55 Prawdziwe możliwości Fiido D2S
21:09 Zamiana hamulców (lewy z prawym/przedni z tylnym)
22:34 Czy 190cm da radę?
23:03 Legalizacja / odpięcie manetki gazu

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

11 thoughts on “eSkładakiem po górach | Fiido D2S | Trasy Mogielickie

  1. Hi, great video! I was looking for just this because my philosophy of use will be the same, a sort of Gravel that can be transported anywhere. I sifted through every possible folding ebike but in the end for the possibility of modding and portability the D2s is the best, alternatively I thought of the ADO A16 +. On the D2s I will mount an RST Capa fork at the front, at the rear I was thinking of replacing the suspension, can you tell me what length I need to look for?

  2. Thank you so much for making this video. Although I had to rely on the English sub titles, you did an excellent job of reviewing this ebike and showing it's limitations. You answered for me one questions that I had – can it fit into the boot of a Peugeot 107 – and I'm pleased to see that it does, although with the rear seats hinged forward a bit. Also, showing how to switch the breaks over was very informative.

  3. Ze wskaźnikiem jest tak że on mierzy napięcie na ogniwach, dla jednego ogniwa 100% to 4.2v a 0% przyjmijmy 2.5v. Tylko że jak mamy gówniane ogniwa to cóż, występują duuuuże spadki napięcia i przy poborze prądu wskaźnik pokazuje takie napięcie jakie widzi, przy okazji można wywnioskować że jak są takie spadki napięcia to bateria po roku/dwóch będzie do odstrzału ale jak za tą cenę, muszę się zgodzić, i tak się opłaca

  4. Jak pierwszy raz wsiadłem na rower z hamulcami w konfiguracji angielskiej to podczas hamowania prawie zginałem bo nikt mi nie powiedział, że jest inaczej. Widuję wiele idiotyzmów w tym kraju, ale ten jest w TOP10.

  5. Czyli jednym słowem jak byś nie był świadom co kryje się pod wentylkiem, to oglądalibyśmy zjazd żółtym w stronę Tymbarku? 😉
    Widoki z Polany Stumorgowej są już tak ładne i tak dużo widać, że nie trzeba wspinać się na wieżę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!