Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Test roweru Veturilo / Veturilo City Bike TestSprawdzamy system warszawskiego roweru publicznego.
We check out Warsaw Public Bike system (English subtitles!).
——————————————————————————————–
Facebook: https://www.facebook.com/niskopodlogowiec/
Instagram: https://www.instagram.com/niskopodlogowiec/
——————————————————————————————–
Podoba Ci się – daj łapkę w górę i subskrybuj kanał – pomóż rozwinąć Niskopodłogowca!

You like it? Give me a thumb up and subscribe the channel – help developing it!
——————————————————————————————–
Użyto muzyki na zasadach Creative Commons: By Attribution 3.0 i 4.0
Music used on the principles of Creative Commons: By Attribution 3.0 and 4.0

Intro: „Transportation” by Jason Shaw (audionautix.com) CC BY 3.0
Outro: „Shot Down” by Josh Woodward (joshwoodward.com) CC BY 4.0 Int

http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/
http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

32 thoughts on “Test roweru Veturilo / Veturilo City Bike Test

 1. Cennik spoko fajny ale ku*wa 2000 jak Ci rower dmuchana? No przepraszam.. od tego są ubezpieczenia a nie klienci. Jak wypożyczam auto z wypożyczalni i ktoś ukradnie bądź zniszczy nie z mojej winy to kto płaci ja? Nie. Auta są ubezpieczone.. ja dokładam się do ubezpieczenia już w opłacie za samo wypożyczenie.

 2. Po pierwsze to reklama na pół roweru.
  Jak mam jeździć z reklama to rower ma być za darmo bo za reklame się płaci. Inaczej polecam zakrywać reklame. Reklamówkami, bluzami.

 3. Mam swój cudowny rower (Sokół lux 1975, restaurowany 2017), i nie zamierzam ani głosować na PO (i resztę złodziei i bandziorów), ani pić z plastikowego kubka na ulicy (fuj!) "kawy" STARBUŚ .

 4. Mówiąc skromnie Poznański Rower Miejski według Nextbike jest najnowocześniejszy i najlepszy spośród wszystkich systemów w Polsce😜 . Ale serio, fajny pomysł i często z niego korzystam. Plusem jest jeszcze to, że na jednym koncie można wypożyczać rowery ze wszystkich systemów które obsługuje Nextbike. Swoją drogą bardzo mi się podobał ten odcinek. Bardzo bardzo. ❤

 5. W nowych stacjach z ekranem dotykowym, nie wiem czy takowe są w Warszawie, można również zgłaszać naprawę roweru po przez zostawienie wiadomości, przy jego zwrocie .
  Z kolejnych ciekawostek, w Łodzi zrobiono system oznaczania uszkodzonych rowerów. Jeżeli takowy się zauważy przekręca się mu siodło o 180st. Nikt go wtedy nie weźmie, a serwisant od razu rozpozna, z którymi rowerami jest coś nie tak.

  I torpedo, nie hamulec nożny oraz pedały dociskamy śródstopiem, nie piętą 😉

 6. co sądzisz o tym że gdzieś w ursynowie wygrał projekt budżetu obywatelskiego żeby zmniejszyć liczbę pasów z 2 do 1. projekt wygrał. a dzielnica chcę przełożyć projekt na 2020. bo 2/3 ludzi jest za 1/3 przeciw. i jeśli ta 1/3 zrobi projekt i zostawieniu tak jak jest to może tak zostać mimo zagwarantowania 1. miejsca w BO na rok 2016. co o tym sądzisz.

 7. 1. czy vertulilko są z bocznymi kółkami.
  2. co ma zrobić osoba która nie ma i nie chce mieć telefonu i karty płatniczej? 😉
  3. co sądzisz o pomyśle gokarta miejskiego?
  4. czy będzie materiał na short z budowy nowego odcinka 2. linii metra bądź skm/wkd.
  Ps. muszę Ci się przyznać że jestem lamą gdyż jako nieliczny z gimnazjalistów nie umiem jeździć na rowerze. 😅😯😭 Pozdrawiam 🙂

 8. Thank you for that nice video. I also use nextbike in Germany, and I'm going to travel to Warszaw next week, and till now, I didn't knew they have nextbikes. So now, I'm maybe going to use one. Perfect timing. 👍

 9. Materiał spoko. Odczuwam trochę niedosyt w kwestii sprzętowej. Ja sam z systemu rowerów miejskich nie korzystałem i nie korzystam – jeżdżę własnym rowerem. Aczkolwiek ze znajomymi chcieliśmy wypożyczyć tandem (niestety – są trudno dostępne – zazwyczaj już zajęte). Jak dla mnie zdecydowanie wypożyczanie przez telefon wydaje się najwygodniejsze. Cóż, co do kwestii związanej ze stanem technicznym rowerów to trzeba wziąć poprawkę, że ludzie bywają różni. Niektórzy to dzikusy i nie potrafią uszanować czyjejś rzeczy, a już nie wspominając o czymś publicznym – i tak jest w tym przypadku. Podobno słabe ciśnienie w oponach to bardzo częsty przypadek. Widać ja ochrona Juventus dba o mienie…

 10. System fajny – ale moim zdaniem kiepskie rozlokowane stacji. Szczególnie na na terenie Mokotowa. Dlaczego nie ma rowerów np. wzdłuż ulicy Wołoskiej, skoro są tam teraz piękne, nowe ścieżki rowerowe?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!