Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

jCharge – stacje ładowania hulajnóg i rowerów elektrycznychjCharge to uniwersalna stacja ładowania urządzeń mobilnych i małej elektromobilności dla przestrzeni publicznych, dopasowana do różnego rodzaju urządzeń, która optymalizuje i zmniejsza koszty ładowania tych urządzeń przez dostawców.

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

6 thoughts on “jCharge – stacje ładowania hulajnóg i rowerów elektrycznych

  1. Serwisuje i opiekuję się ponad 300 hulajnogami w jednym z miast Polski. Moje 1 pytanie brzmi, kto ma płacić za ładowanie, ja , dzierżawca od którego je dostaje czy główny właściciel? 2 pytanie , ładowanie baterii na 100% to czas 3.5-4godzin więc przez ten czas trzeba będzie ich pilnować bo mają status open free. Czyli ktoś podejdzie, wypnie i jeździ nią do czasu wyczerpania baterii a co za tym idzie – firma nie zarobi więc ja też nie dostanę za nią nic. 3 sprawa mając średnio do ładowania na raz 70-80 sztuk takie stacje by musiały mieć po tyle doków ładujących . Więc wielkość i rozmiar takiej stacji rowna sie 6 kioskom??

Dodaj komentarz

Zadzwoń!