Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Czym są Rowery Elektryczne (E-bike)? Podstawowe informacje w pigułce.Rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularne. Czym się różnią od zwykłych rowerów? Czy można zmienić standardowy rower w elektryczny? Garść podstawowych informacji o e-bike w pigułce.

00:00 Wstęp
00:24 Różnice: rower elektryczny i zwykły
01:30 Bateria w E-bike
02:06 Konwersja z zwykłego roweru

Każdy rower elektryczny posiada baterię. Najczęściej stosowanymi do e-bike są akumulatory litowo-jonowe, które są dużo lżejsze z zachowaniem wysokiej wydajności. Ilości cykli w takiej baterii na pełnej wydajności to nawet 800 razy. Green Cell to marka, która posiada produkcję baterii e-bike również w Polsce. Wszystkie modele dostępne poniżej:

✅ Baterie do rowerów elektrycznych Green Cell
https://greencell.global/pl/595-baterie-do-e-bike

🔋 https://www.instagram.com/greencellpl
🔋 https://www.facebook.com/GreenCellFreshEnergy
🔋 https://www.linkedin.com/company/green-cell/
🔋 https://twitter.com/greencellglobal

#ebike #journey #bike

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

One thought on “Czym są Rowery Elektryczne (E-bike)? Podstawowe informacje w pigułce.

  1. Świetna sprawa, sam zap$%^&#$m, daje odrobinę wolności. Czyli coś czego socjalistyczna machina opresji nienawidzi. Rok, może dwa i będą takie zabawki rozjeźdżać buldożerami jak w UK albo zaczną egzekwować przepisy ładując mandaty(manetka ehhh). Niemce nie wypuszczą tego rynku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!