Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

JOBOBIKE EXPO – Jesteśmy tutaj!Mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z Wami na BIKE EXPO na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Na długo zapamiętamy to wspaniałe wydarzenie. 💪
💫 Podczas Targów odwiedzający mogli nie tylko wysłuchać ciekawych prezentacji oraz dowiedzieć się wiele o rowerach elektrycznych i akcesoriach oferowanych przez ponad 50 wystawców, ale także wypróbować rowery na torze testowym.
🤩 Oczywiście, zespół JOBOBIKE też tam był. Byliśmy pod wrażeniem ilości ludzi zainteresowanych rowerami elektrycznymi. Pokazuje to, że branża ta rozkwita, a liczba entuzjastów e-rowerów wciąż rośnie, co potwierdzały także tłumy przybywające na stoisko oraz do punktu testowego JOBOBIKE.
🌟Jesteśmy zachwyceni, że brzydka pogoda nie powstrzymała nikogo przed udziałem w tym największym i najważniejszym wydarzeniu rowerowym w Polsce. Mamy nadzieję, ze wkrótce spotkamy się z Wami na kolejnym tego typu wydarzeniu.

🔗Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej:
https://jobobike.pl/YouTube
❣️Śledź nas, by być na bierząco.
Facebook: https://www.facebook.com/Jobobikepoland
Instagram: https://www.instagram.com/jobobike_poland/
Twitter: https://twitter.com/Jobobikes
📧Jak się z nami skontaktować?
Add.:JOBO Europe Sp. z o. o. Gromadzka 5 05-806 Sokołów ,Poland
Tel.:+48 459 389 707
E-mail:service@jobobike.pl
Współpraca E-Mail: collabs@jobobike.pl

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!