Loading…

Naprawa Rowerów Hybrydowych i Elektrycznych

Rowery elektryczne i Hybrydowe wymagają rutynowej konserwacji, więc zapoznaj się z dostępnymi opcjami serwisowymi i ciesz się jazdą niezawodnym jednośladem.
Kontakt

Na co stać silnik 1000W 48V sprawdzamy ebike What the 1000W motor can do ?Wesprzyj kanał – https://buycoffee.to/marcinmarcin W dzisiejszym odcinku odpowiem na ciągle powtarzające się pytanie czy warto …

Pobrane z Youtube Rowery elektryczne warszawa, Rowery Elektryczne Serwis, Rowery Hybrydowe, Rowery Hybrydowe naprawa, Rowery Hybrydowe i Elektryczne Naprawa w Warszawie.

33 thoughts on “Na co stać silnik 1000W 48V sprawdzamy ebike What the 1000W motor can do ?

 1. Witam chciałem kupić swojego pierwszego eBika. Budżet 6 tys. max. Znalazłem Zundapp z801.
  Niemiecka firma z tradycją produkującą od 104 lat motory i rowery. Wydaje się być solidny lecz zastanawia mnie silnik w tym Zundapp z801 z momentem obrotowym zaledwie 35 Nm. W innych rowerach widziałem pod 100 Nm a przynajmniej 60Nm. Czy 35 Nm to nie za mało? Reszta konstrukcji wydaje się być rozsądna jak na pierwszy eBike. Czy łatwo będzie mi potem przerobić go na mocnieszy moment obr jeśli okaże się za słaby? Czy nie ma sensu taka przeróbka? Czy może lepszym rozwiązaniem będzie od nowości poszukać coś w granicach 80 /100 Nm?

 2. Witam mam zamiar kupić silnik co lepsze Tsdz2 500W 48V czy silnik w tylnym kole 1000W 48V mieszkam na terenie górzystym gdzie trochę prostej drogi reszta strome podjazdy, jak szybko baterii zużywa pojemność 13S5P (ogniwa 3000).

 3. Witalij.
  Tak trafiłem zupełnym przypadeczkiem na ten filmik.
  A to za sprawą że zainteresował mnie ogólnie temat roweru elektrycznego.
  A że myślę o większej mocy silnika to i podobało mi się testowanie roweru.
  Dziękuję za pomoc.

 4. Dzięki za test. TAk przyglądam się nagraniu i zastanawiam się czy czasem nie dobrałeś trochę za dużej ramy do swojego wzrostu ? JAk dajesz radę w terenie ? Pozdrawiam

 5. Witam Cię Marcin Marcin można prosić o melia do Ciebie chciałbym się popytać kilka pytań w sprawie silnika Silnik centralny Bafang BBSHD48V 1000W + bateria 20ah. Czy była by taka możliwość napisania do Ciebie na melia. Proszę odezwij się. Pozdrawiam Artur

 6. To zależy od tego jakie prędkości ma osiągać, ja muszę mieć rower do ciężkiego terenu który w lekkim terenie wyciągnie na rozładowanym akumulatorze ok. 40km/h i da radę jakoś jeździć w trudnym terenie. I tu 1000w nie wystarczy. Crystalyte fht2425 (w 26 calowej obręczy) może udźwignąć w dużym przybliżeniu 700w (przy 900w się przegrzewa) a jak dałem mu przez kilkanaście sekund w palnik(ok. 920w w silnik) pod górkę to nie mógł utrzymać 30km/h – zwalniał, na ciut większych górkach nawet do zera (na asfalcie, nie mówiąc już o jeździe po błocie w lesie)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!